Автор Безлогічного методу
Заслужений академік Міжнародної Академії Біоенерготехнологій (МАБЕТ)

Доктор філософії фізичних взаємодій

Автор Безлогічного методу

Автор оздоровчої методики "Дихання життя"

Автор 10-ти художніх книг

Автор 5-ти науково-популярних книг

Засновник школи Безлогічного методу

Провів близько 2000 тренінгів за 20 років

Станіслав Іванович Лосєв
МЕТОД
ЛОСЕВ
АВТОР БЕЗЛОГІЧНОГО МЕТОДУ
Станіслав Іванович Лосєв
Народився 31 травня 1945 року. Як говорить сам Станіслав Іванович, народився він на тлі безмежної радості цілого народу з приводу закінчення Великої Вітчизняної війни. За його словами, саме тому в ньому закладена така велика енергія.

Батько був на фронті й повернувся живим. Про маму Станіслав Лосєв говорить, що «вона від природи вміє радіти кожному листочку, кожній комашці».

Про себе, малого, розповідає, що «був складною дитиною для своїх батьків – тричі тікав з дому».

Більш за все любив твори Жюля Верна і Джека Лондона. Його мрією було «пізнати світ і себе в ньому».

Закінчив морехідне училище, отримав розподіл на суховантаж. Та в цей час прийшла повістка до військкомату, і Станіслав Лосєв пішов у армію. Відслужив визначений державою термін, пізніше закінчив інститут. Займався журналістикою, подорожував, викладав французьку та латину в медичному училищі.

Перед Олімпіадою-80 Станіслав Іванович пішки й на човні подолав 12,5 тисяч кілометрів від Владивостока до Бреста! Під час цієї тривалої й захопливої подорожі він зібрав силу-силенну лікувальних народних рецептів і трав'яних зборів.
Перед Олимпиадой-80 Станислав Иванович пешком и на байдарке прошел 12,5 тысяч километров от Владивостока до Бреста! За это длинное и увлекательное путешествие он собрал большое количество народных рецептов и травяных сборов.

Станислав Иванович всерьез интересовался методами, позволяющими вернуть и улучшить здоровье человеку. Особенно интересовался дыхательными практиками. Всерьез изучал дыхательную гимнастику Бутейко, стал инструктором по этому методу и оставался им более 15 лет и создал свою оздоровительную систему "Дыхание жизни".

В 2013 году на Восьмой Международной научно-практической конференции его доклад о Безлогичном методе был признан лучшим.

Научная комиссия Международной Академии Биоэнерготехнологий присудила Станиславу Ивановичу Лосеву ученую степень доктора философии физических взаимодействий, а также ученое звание действительного члена Международной Академии Биоэнерготехнологий.
Свою трудову біографію Станіслав Іванович починав як журналіст і пройшов шлях від написання статей у газетах і журналах до створення власних книг. Він є членом Національної спілки письменників України. На сьогодні побачило світ 10 книг С.І. Лосєва.

Серед них є художні «Ягода-малина», «Звідки ти, молодість?», «Вам жити одне літо», збірник кращих оповідань різних років «Доторкнутися до дива». Деякі художні розповіді Станіслава Івановича можна прочитати на сайті міста Кремінна.
Станіслав Іванович Лосєв
як журналіст і письменник
Відгук лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Леоніда Талалая на прозу С.І. Лосєва
Однак з часом прийшло розуміння: «Люди могли відчувати захват від прочитаного, але тут же знову занурювалися в рутину повсякденності. Найвдаліші твори перетворювалися на дрібні приємні епізоди. Це мало впливало на життя в цілому». Саме це усвідомлення підштовхувало С.І. Лосєва до пошуку, вивчення і створення ефективних методик відпрацювання негативних програм.
«Мене захоплює його заклопотаність, пристрасть, настирливе прагнення доторкнутися до першооснов людського життя, до вічних істин, які на перший погляд дуже прості, ледь не наївні. Але чим істина є простішою, тим важче її осягнути, важче відчути. Для цього потрібен чималий життєвий досвід. Чи не кожним своїм твором С. Лосєв спонукає задуматися над природою людського щастя, переконує читача, що воно, незважаючи на всі наші проблеми, є реальністю навіть в нашому змученому і забитому суспільстві. Про внутрішньо пережите і глибоко вистраждане С. Лосєв не боїться розказати прямим текстом, схиляючись в бік відвертого просвітництва. Читати його – це як розмовляти з людиною, яка багато бачила, багато передумала, багато знає, з людиною виняткової щирості й людяності» (Л. Талалай).
Станіслав Іванович шукав методи, які могли б покращити здоров'я людини. Особливо його зацікавили дихальні практики, зокрема дихальна гімнастика К. Бутейка. Ця техніка настільки захопила Станіслава Івановича, що він досконало вивчив її, практикував, навчав цієї дихальної гімнастики інших, залишаючись інструктором понад 15 років.

С.І. Лосєв розумів, що гімнастика К. Бутейка є дуже ефективною, але водночас трудомісткою і тривалою в часі, що, зрозуміло, перешкоджало її повсюдному поширенню.

Цей факт підштовхував Станіслава Івановича експериментувати з дихальними практиками. Згодом результатом цих спроб стала авторська оздоровча дихальна система «Подих життя».
Її переваги:
  • вимагає зовсім небагато часу (якщо порівняти з її аналогами);
  • проста в освоєнні;
  • ефективна – є багато позитивних відгуків.
Вийшла у світ книга Станіслава Лосєва «Подих життя», у якій автор детально розповідає про створену ним дихальну систему. Можна прочитати відгуки тих, хто практикує цю дихальну гімнастику, й подивитися навчальне відео від автора.

Станіслав Лосєв «Подих життя»
Перед Олімпіадою-80 Станіслав Іванович пішки і на байдарці подолав 12,5 тисячі кілометрів від Владивостока до Бреста! Під час цієї тривалої й захопливої подорожі він зібрав велику кількість народних рецептів і трав'яних зборів.

Найефективніші з цих рецептів Станіслав Іванович реалізував у вигляді лінійки готових продуктів – бальзамів, композицій, масажнихпросочень.
Станіслав Лосєв "Продукти долголіття"
Станіслав Іванович вступив до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна на факультет валеології у віці 62 роки. Валеологія – наука про здоров'я.

Прийшов до університету, щоб науково обґрунтувати власну дихальну гімнастику для дітей в ігровій формі. Під час навчання і досліджень було виявлено негативний вплив стресу на якість освоєння гімнастики «Подих життя» для дітей. Це спонукало до створення техніки зняття стресу.

Блискуче захищає дипломну роботу за авторською методикою на тему «Слово і дихання як найбільш доступні методи самооздоровлення». Уривок рецензії на цю дипломну роботу.
Станіслав Лосєв як валеолог міжнародного рівня

2013 року на Восьмій міжнародній науково-практичній конференції доповідь С.І. Лосєва про Безлогічний метод була визнана кращою.

Учена рада Міжнародної Академії Біоенерготехнологій присудила Станіславу Івановичу Лосєву вчений ступінь доктора філософії фізичних взаємовідносин, а також вчене звання дійсного члена Міжнародної Академії Біоенерготехнологій.


2017 року на Десятій міжнародній науково-практичній конференції Станіслава Івановича Лосєва було обрано академіком Міжнародної Академії Біоенерготехнологій.

Його авторські методики запатентовані, а дихальна гімнастика в ігровій формі «Подих життя» рекомендована Міжнародною науковою конференцією як складова республіканської оздоровчої програми «Діти України».

Книги Станіслава Лосєва про Безлогічний метод усунення негативних програм:

  1. «Шлях вогню і світла» – короткий навчальний посібник, містить деякі основні інструменти Безлогічного методу;
  2. «У потоці живого часу» – науково-популярне видання, містить деякі техніки методу; книга написана у співавторстві з дочкою Анною Беспекою;
  3. «Методика SLOVA» – методичка з повним набором інструментів Безлогічного методу і коротким описом кожного з них.
  4. «60 кроків геть від гордині» – книга з точними методиками відпрацювання всіх кроків усунення гордині.Станіслав Іванович є натхненником спільноти однодумців Школи Безлогічного методу академіка Станіслава Лосєва і автором Безлогічного методу. Курси і тренінги цієї школи вже пройшли тисячі людей
Станіслав Іванович є натхненником спільноти однодумців Школи Безлогічного методу академіка Станіслава Лосєва і автором Безлогічного методу. Курси і тренінги цієї школи вже пройшли тисячі людей

Станіслав Лосєв
«Безлогічний метод усунення негативних програм»

Отримайте подарунок
4 безкоштовних відеоуроки про 3 базові інструменти Безлогічного методу
Ви отримаєте загальне уявлення про те, як працює метод.

Зможете самостійно застосувати 3 базові інструменти методу.

Познайомитеся з автором Безлогічного методу С.І. Лосєвим.
 
Шановні відвідувачі сайту, звертаємо Вашу увагу, що наразі наш магазин не приймає замовлення з ip-адрес, які розташовані на території Російської Федерації, ми також не приймаємо платежі від російських банківських та інших фінансових установ. Реєстрація нових акаунтів за допомогою російських номерів телефону на даний час не проводиться, а по вже діючих акаунтах комунікація через російских операторів зв'язку не здійснюється. Просимо врахувати дану інформацію при користуванні даним ресурсом.