Книги С. І. Лосєва
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 303

Введення в духовні практики.
Практичні методики для духовного зростання.
Філософські міркування на тему життя і сенсу.

Ця книжка - путівник духовним розвитком, який поєднує практичні уроки та глибокі роздуми автора. Вона допоможе вам відкрити нові горизонти самопізнання та знайти сенс у житті. Кожна сторінка приносить натхнення і зміцнює ваш зв'язок із духовними аспектами буття.
В потоці живого часу
225 грн
Електронні книги
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 82

Усвідомлення та прояв гордині.
Методики подолання гордині.
Життя в гармонії без гордині.

Ця книга являє собою не просто практичний посібник, а повноцінний курс у текстовому форматі, що крок за кроком веде вас до досягнення бажаної гармонії в житті. Вона навчить вас долати вплив гордині, одного з найскладніших людських почуттів, і допоможе досягти щастя та саморозвитку.
Геть від гордині. 60 кроків назустріч до себе
225 грн
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 119

Вступ до "Безлогічного методу".
34 інструменти для саморозвитку.
Практичні поради та рекомендації.

Ця книга - ваш компас у світі самовдосконалення. З її допомогою ви зможете краще зрозуміти себе і знайти шлях до гармонії. Це видання стане в нагоді в різних життєвих ситуаціях. Бонус: приклади ключових фраз для роботи з психосоматичними проблемами.
Методика Слова
300 грн
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 231

Вступ до духовних практик.
Уроки з особистого досвіду автора.
Методики та вправи для духовного зростання.

Автор, поєднавши власний життєвий досвід із глибокими роздумами, створив практичний посібник у художньому стилі. Ця книжка є не лише джерелом натхнення, а й відповідями на одвічні запитання про сенс життя, духовність і саморозвиток.
ДОТИК ДО ДИВА
150 грн
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 60

Теоретична основа дихання.
Практичні вправи для поліпшення дихання.
Поради щодо зміцнення здоров'я

Цей практичний посібник дасть вам змогу всього за 15 хвилин на день досягти міцного здоров'я і благополуччя.

У книзі подається авторська методика "Дихання життя" - розроблена Станіславом Лосєвим. Коротка дихальна методика, яку можна виконувати щодня, допомогла тисячам людей по всьому світу позбутися різних захворювань, таких як алергії, набряки, запаморочення тощо. Це досягається завдяки простоті та високій ефективності підходу. Методика підходить для використання дітьми.
Дихання життя
75 грн
Автор: Станіслав Лосєв
Кількість сторінок: 35

Основи духовного розвитку.
Методики для подолання внутрішніх перешкод.
Практичні уроки та вправи.

Ця книга - ваш маяк у світі духовного розвитку. З її допомогою ви навчитеся бачити світ по-новому і знайдете шлях до істинного себе.

Автор пропонує унікальний підхід до духовного розвитку, який поєднує в собі практичні методики та звільнення від негативних переконань. Книга містить опис методик для подолання внутрішніх перешкод, практичні уроки та вправи.
Шлях вогню і світла:
Практична школа усвідомленого розвитку
60 грн
В потоці живого часу
Геть від гордині. 60 кроків назустріч до себе
Методика Слова
ДОТИК ДО ДИВА
Дихання життя
Шлях вогню і світла
Шановні відвідувачі сайту, звертаємо Вашу увагу, що наразі наш магазин не приймає замовлення з ip-адрес, які розташовані на території Російської Федерації, ми також не приймаємо платежі від російських банківських та інших фінансових установ. Реєстрація нових акаунтів за допомогою російських номерів телефону на даний час не проводиться, а по вже діючих акаунтах комунікація через російских операторів зв'язку не здійснюється. Просимо врахувати дану інформацію при користуванні даним ресурсом.