Ганна Станіславна (Лосєва) БЕСПЕКА
- магістр медичної психології
- кандидат психологічних наук
- автор Концепції алогізації репрезентантів травматичного досвіду
– захистила дисертацію «Клініко-психологічні особливості персоніфікації досвіду як ресурсу подолання негативних переживань особистості» 2021 рік
- результати досліджень інтегровані до навчальних програм провідних психологічних університетів України, а також до наукових спільнот Великої Британії та Шотландії.

Автор наукового обґрунтування методу
Ганна народилася 3 лютого 1987 року, у сім`ї автора Безлогічного методу Станіслава Івановича Лосєва. Так сталося, що вирішуючи свої дитячі проблеми, їй першою довелося не лише випробувати на собі, а й допомагати у формуванні таких інструментів як «Перегляд відносин» та «Ластик». Тому з упевненістю можна говорити, що Анна практично виросла на методі розробленим батьком, а він виріс разом із нею.
Ганна мріяла зробити свій внесок у Безлогічний метод, тому обрала своєю спеціальністю «медичну психологію». 2009 року з успіхом закінчила магістратуру, винцем якої стала дипломна робота під назвою «Емоційне вигоряння у людей різних професій». В основі вирішення цієї проблеми застосувала інструмент БМ «Ластик», який так успішно допомагав їй у дитинстві.
Відразу після закінчення університету Ганна всюди слідувала за батьком, як «губка» вбираючи його мудрість та нові знання про Безлогічний метод. Протягом 8 років ретельно відзначала найменші деталі та нюанси, які описували люди, які приходили до неї на терапію за допомогою.
2016 року Ганна стає членом-кореспондентом Інституту психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Метою стало бажання написати роботу, яка б обґрунтувала з наукового погляду дорогий серцю Безлогічний метод усунення негативних програм.
Клініко-психологічні дослідження, у яких взяли участь 122 особи, тривали 2 роки.

В результаті доведено ефективність та розкрито механізми технік, але вже конкретно під групи таких поведінкових та соматичних розладів, як:

1. «Соматизація»
2. «Обсесивно-компульсивний розлад»
3. «Інтерперсональна чутливість»
4. «Депресія»
5. «Тривожність»
6. «Ворожість»
7. «Нав'язливі страхи»
8. «Параноїдальність»
9. «Психотизм»
10. «Індекс тяжкості наявного дистресу»

У дисертаційному дослідженні під назвою «Клініко-психологічні особливості персоніфікації досвіду як ресурсу подолання негативних переживань особистості». Вперше! ефективність методики доведена шляхом нейропсихологічної діагностики.
Рис. Картографування ЕЕГ мозку учасника однієї з експериментальних груп досліджень Ганни Беспека
Завдяки роботі Ганни, вченими метод визнаний, як заснований на вербально-імагінативному підході. Крім того, ми можемо констатувати той факт, що Безлогічний метод продовжує своє життя в науці, у розробленій їй «концепції алогізації репрезентантів травматичних переживань людини», можна сказати це його «наукова назва».
На сьогоднішній день результати досліджень інтегровані до навчальних програм провідних психологічних університетів України, а також до наукових спільнот Великої Британії та Шотландії.
Рис. Диплом Міжнародної Академії Наук та Вищої Освіти Великобританії про відкриття у галузі клінічної психології.
На даний момент Ганна проводить Базовий курс спільно з С.І.Лосєвим, веде групи супровіду та поглиблення на тренінгу Гроші та Успіх, Робота з РОДОМ, Самозцілення особистості. Особисті консультації та авторські програми.
Відео - курс
Особисті консультації Ганни Беспека
Відгуки учасників супроводу
Отримайте подарунок
4 безкоштовних відеоуроки про 3 базові інструменти Безлогічного методу
Ви отримаєте загальне уявлення про те, як працює метод.

Зможете самостійно застосувати 3 базові інструменти методу.

Познайомитеся з автором Безлогічного методу С.І. Лосєвим.