Ганна Станіславна (Лосєва) БЕСПЕКА
- магістр медичної психології
- кандидат психологічних наук
- автор Концепції алогізації репрезентантів травматичного досвіду
– захистила дисертацію «Клініко-психологічні особливості персоніфікації досвіду як ресурсу подолання негативних переживань особистості» 2021 рік
- результати досліджень інтегровані до навчальних програм провідних психологічних університетів України, а також до наукових спільнот Великої Британії та Шотландії.

Автор наукового обґрунтування методу
Ганна народилася 3 лютого 1987 року, у сім`ї автора Безлогічного методу Станіслава Івановича Лосєва. Так сталося, що вирішуючи свої дитячі проблеми, їй першою довелося не лише випробувати на собі, а й допомагати у формуванні таких інструментів як «Перегляд відносин» та «Ластик». Тому з упевненістю можна говорити, що Анна практично виросла на методі розробленим батьком, а він виріс разом із нею.
Ганна мріяла зробити свій внесок у Безлогічний метод, тому обрала своєю спеціальністю «медичну психологію». 2009 року з успіхом закінчила магістратуру, винцем якої стала дипломна робота під назвою «Емоційне вигоряння у людей різних професій». В основі вирішення цієї проблеми застосувала інструмент БМ «Ластик», який так успішно допомагав їй у дитинстві.
Відразу після закінчення університету Ганна всюди слідувала за батьком, як «губка» вбираючи його мудрість та нові знання про Безлогічний метод. Протягом 8 років ретельно відзначала найменші деталі та нюанси, які описували люди, які приходили до неї на терапію за допомогою.
2016 року Ганна стає членом-кореспондентом Інституту психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Метою стало бажання написати роботу, яка б обґрунтувала з наукового погляду дорогий серцю Безлогічний метод усунення негативних програм.
Клініко-психологічні дослідження, у яких взяли участь 122 особи, тривали 2 роки.

В результаті доведено ефективність та розкрито механізми технік, але вже конкретно під групи таких поведінкових та соматичних розладів, як:

1. «Соматизація»
2. «Обсесивно-компульсивний розлад»
3. «Інтерперсональна чутливість»
4. «Депресія»
5. «Тривожність»
6. «Ворожість»
7. «Нав'язливі страхи»
8. «Параноїдальність»
9. «Психотизм»
10. «Індекс тяжкості наявного дистресу»

У дисертаційному дослідженні під назвою «Клініко-психологічні особливості персоніфікації досвіду як ресурсу подолання негативних переживань особистості». Вперше! ефективність методики доведена шляхом нейропсихологічної діагностики.
Рис. Картографування ЕЕГ мозку учасника однієї з експериментальних груп досліджень Ганни Беспека
Завдяки роботі Ганни, вченими метод визнаний, як заснований на вербально-імагінативному підході. Крім того, ми можемо констатувати той факт, що Безлогічний метод продовжує своє життя в науці, у розробленій їй «концепції алогізації репрезентантів травматичних переживань людини», можна сказати це його «наукова назва».
На сьогоднішній день результати досліджень інтегровані до навчальних програм провідних психологічних університетів України, а також до наукових спільнот Великої Британії та Шотландії.
Рис. Диплом Міжнародної Академії Наук та Вищої Освіти Великобританії про відкриття у галузі клінічної психології.
На даний момент Ганна проводить Базовий курс спільно з С.І.Лосєвим, веде групи супровіду та поглиблення на тренінгу Гроші та Успіх, Робота з РОДОМ, Самозцілення особистості. Особисті консультації та авторські програми.
Відео - курс
Особисті консультації Ганни Беспека
Відгуки учасників супроводу
Отримайте подарунок
4 безкоштовних відеоуроки про 3 базові інструменти Безлогічного методу
Ви отримаєте загальне уявлення про те, як працює метод.

Зможете самостійно застосувати 3 базові інструменти методу.

Познайомитеся з автором Безлогічного методу С.І. Лосєвим.
 
Шановні відвідувачі сайту, звертаємо Вашу увагу, що наразі наш магазин не приймає замовлення з ip-адрес, які розташовані на території Російської Федерації, ми також не приймаємо платежі від російських банківських та інших фінансових установ. Реєстрація нових акаунтів за допомогою російських номерів телефону на даний час не проводиться, а по вже діючих акаунтах комунікація через російских операторів зв'язку не здійснюється. Просимо врахувати дану інформацію при користуванні даним ресурсом.