Новини

Як відновити стосунки

У процесі спілкування на словах передається лише частина енергії та інформації. І, якщо за допомогою слів ви зробили все, щоб відносини зіпсувалися остаточно, залишається тільки звернутися до Безлогічного методу і спробувати виправити дією те, що словами виправити вже неможливо.

Для цього пропонується єдина техніка. Кожного разу, коли ви за своєю традицією вискажете спересердя всю свою правоту, чим ще більше ускладните ситуацію, знайдіть час і місце для усамітнення, уявіть близьку людину й подумки зверніться до неї.

Скажіть так: "Хочу забрати на кожному вдиху на своє фізичне тіло всі свої претензії до тебе і на видиху через серце посилаю Світло Любові свого Серця".

І так дихайте хоча б хвилин двадцять після кожної сварки, суперечки, невдоволення чи коли згадуєте неприємну подію. Забирайте на видоху свої претензії й надсилайте (на видоху через серце) світлу енергію серця, свою любов.

Якщо у вас вистачить волі попрацювати так тиждень – відчуєте полегкість. За місяць у родину почне повертатися гармонія.

Якщо ця дія стане для вас правилом – ваші стосунки витримають будь-які випробування. Ви зможете повернути навіть того, хто залишив вас давно і, здається, забув про вас назавжди.
Особисті відносини