Новини

Як допомогти близькій людині

Допомога близькій людині

"Дякую вам за Ваш метод і прошу порадити установку, яку можна застосувати у випадку, коли рідна людина помирає, дуже мучиться, а ти вже не можеш нічим допомогти і переживаєш від цього".

У Безлогічному методі є інструмент Цілительство прямого каналу, яким ви можете дуже ефективно допомогти близькій людині.

Інструмент засновано на точному розумінні того, що будь-яка проблема з тілом бере свій початок з негативної програми в душі. Це може бути образа, страх, невдоволення.
Хвороба починається в душі, а продовжується в тілі. І якщо цю програму усунути, можна значно послабити хворобу або навіть повністю позбавитися її.

Робота відбувається таким чином. Подумки ставите близьку людину перед собою і звертаєтеся до неї з такими словами: "Хочу забрати на кожному вдиху на своє фізичне тіло всю ту негативну енергію, яка створює твою хворобу, а на видиху через серце посилаю натомість світло любові свого Божественного серця. І нехай буде на все воля Божа!"
І починаєте дихати.

Негативна психічна енергія забирається на тіло, а не в душу. Протягом трьох днів уся психічна енергія перетворюється вашим тілом на позитивну фізичну. Ви відчуєте приплив сил.

Але найпотужніша трансформація відбудеться з близькою вам людиною. Душа її стане чистішою, а тіло здоровішим.

Так потрібно працювати по одній годині не менше трьох разів на день, від десяти днів і до стабільного результату або полегшення, пам’ятаючи про техніку безпеки.
Особисті відносини